Výroční schůze IMC 2016

29.03.2017 17:30

Informace pro členy IMC,

na posledním jednání Rady našeho Indian Motorcycle Clubu z.s. bylo mimo jiné projednáno i svolání letošní výroční klubové schůze.

Ohledně místa jednání schůze se nakonec sjednotil názor na jejím pořádání co nejblíže středu republiky a v dostupnosti z dálnice.

 

Po prověření několika možností byla nakonec vybrána restaurace (Hotel-Farma) poblíž Humpolce asi 14 km na výpadovce směr Pelhřimov (viz  https://www.hotel-farma.cz). Schůze se bude konat dne 26. 11. 2016 a doba zahájení jednání schůze je stanovena na 10:00 hodin.

 

Program je předběžně stanoven takto:

10:00 - 12:00 vyřízení klubových záležitostí včetně podání informací a diskuze (např.: závěrečná zpráva, finance, účast na srazu v DE, článek v motorjournalu, příprava AIW 2017);

12:00-13:30 oběd

od 14:00 promítání fotek, videí a poté neformální posezení až do případné večeře a odjezdu.

 

Prosíme o potvrzení Vaší účasti na této schůzi. Současně vyzýváme k možnému vystoupení - poskytnutí informací o Vašich letošních aktivitách včetně případného promítání Vašich zážitků, objevů, postupu renovace atd. z Vaší paměti flash.

 

Pokud víte o případném dalším zájemci o členství v našem klubu, který by chtěl na této schůzi podat přihlášku, tak je jeho účast možná.

 

V případě zájemu o ubytování, tak se obraťte přímo na provozovatele hotelu Farma.

 

 

Za Radu IMC z.s. Vladimír Souček