top of page

Studenecké míle 2026 a účast našeho klubu

  • 4. 6.
  • Minut čtení: 1

Jako členové Indian Clubu jsme měli tu čest přijmout pozvání od našeho člena Ondry Škody a organizátora akce, starosty Tomáše Chrtka na letošní 19.ročník Studeneckých mil. Letošní ročník byla novinka a to stan na téma Amerika, kde byly vystaveny především motocykly zn. Indian, Henderson, Excelsior a Harley Davidson, ale také tam byl dobový VIP koutek nebo tématický bar.

Indian tam měl největší zastoupení a za to ještě jednou děkuji všem členům klubu, kteří se akce zúčastnili. Akce nás velmi mile překvapila nejen svou jedinečnou atmosférou, ale především skvělou organizací a profesionálním přístupem pořadatelů. Celý program probíhal plynule, vše bylo dobře připravené a bylo vidět, že organizátoři věnují této akci velkou péči. Oceňujeme také styl celé akce, který výborně doplnil prostředí a vytvořil příjemný zážitek pro účastníky i návštěvníky. Pavel Prošek si odnesl jednu z hlavních cen. Gratulujeme

Franta Souček závěrem opět nastartoval svou Daytonu, paráda jako vždy.

Děkujeme za pozvání a těšíme se na další ročník.

Ondřej Chládek


 
 
 

Komentáře


  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Indian Motocycle Club CZ z.s.

Na dlouhé mezi 11/2, Kamýk, 143 00 Praha

+420 737 200 073

indian101@centrum.cz

© 2025 by IMC CZ - O.CH.

Powered and secured by Wix

DJI_0357.jpg
bottom of page