Studenecké míle 2026 a účast našeho klubu
- 4. 6.
- Minut čtení: 1
Jako členové Indian Clubu jsme měli tu čest přijmout pozvání od našeho člena Ondry Škody a organizátora akce, starosty Tomáše Chrtka na letošní 19.ročník Studeneckých mil. Letošní ročník byla novinka a to stan na téma Amerika, kde byly vystaveny především motocykly zn. Indian, Henderson, Excelsior a Harley Davidson, ale také tam byl dobový VIP koutek nebo tématický bar.
Indian tam měl největší zastoupení a za to ještě jednou děkuji všem členům klubu, kteří se akce zúčastnili. Akce nás velmi mile překvapila nejen svou jedinečnou atmosférou, ale především skvělou organizací a profesionálním přístupem pořadatelů. Celý program probíhal plynule, vše bylo dobře připravené a bylo vidět, že organizátoři věnují této akci velkou péči. Oceňujeme také styl celé akce, který výborně doplnil prostředí a vytvořil příjemný zážitek pro účastníky i návštěvníky. Pavel Prošek si odnesl jednu z hlavních cen. Gratulujeme
Franta Souček závěrem opět nastartoval svou Daytonu, paráda jako vždy.
Děkujeme za pozvání a těšíme se na další ročník.
Ondřej Chládek

































Komentáře